Členové týmu

Hlavní řešitelé projektu:

Filozofická fakulta Jihočeská univerzita

prof. PhDr. Dalibor Tureček, CSc.
turecek@ff.jcu.cz

Mgr. Veronika Faktorová, Ph.D.
veronika.faktorova@gmail.com

Ústav Slovenskej literatury SAV

prof. PhDr. Peter Zajac, DrSc.
zajac@internet.sk

Mgr. Ľubica Somolayová, Ph.D
Lubica.Somolayova@savba.sk

Členové týmu:

FF JU

prof. PhDr. Aleš Haman, DrSc.
ales.haman@centrum.cz

Mgr. Zuzana Urválková, Ph.D.
Zuzana.Urvalkova@phil.muni.cz

Mgr. Vera Yakimova, Ph.D.
vera.yakimova@gmail.com

 

ÚSL:

Mgr. Ivana Taranenková, Ph.D.
Ivana.Taranenkova@savba.sk

PhDr. Marcela Mikulová, Csc.
Marcela.Mikulova@savba.sk

Mgr. Jana Pácalová, Ph.D
pacalovakorekt@gmail.com

Mgr. Lenka Rišková, Ph.D
lenka.riskova@gmail.com

Ústav pro českou literaturu AV:

Mgr. Michal Fránek, Ph.D. - misa.franek@seznam.cz

Mgr. Martin Hrdina, Ph.D. - martin.hrdina@gmail.com

Mgr. Iva Krejčová, Ph.D. - krejcova.iva17@email.cz

PhDr. Dalibor Dobiáš, PhD - dobiasd@yahoo.com

Mag. Dr. Michal Wögerbauer - michael.woegerbauer@gmx.net

PhDr. Kateřina Piorecká, PhD. - piorecka@ucl.cas.cz
 



Website copyright © 2012
All rights reserved. Created by Genera Studio